درباره علم و دانش

درباره علم و دانش

آموزشگاه علم و دانش تبریز در سال 1394 در رشته های تعمیرات موبایل ، علوم کامپیوتر و برنامه نویسی،طراحی سایت ،برق و الکترونیک، طراحی مدارات الکتریکی و الکترونیکی، امور مالی و بازرگانی، حسابداری، بورس و سرمایه گذاری، امور بیمه ، امور اداری، گردشگری و بهداشت و ایمنی و همچنین مهارت های اخذ دیپلم ، با اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت خود را آغاز نمود.

علم و دانش تبریز در تلاش است که با یاری خداوند و بهره گیری از اساتید مجرب و آموزش علوم روز دنیا سهمی هرچند کوچک در ارتقای سطح مهارت جامعه و آماده سازی افراد ماهر و متخصص برای بازار کار را داشته باشد.

تصویر 2 درباره ما

بیشتر بدانید

علم و دانش تبریز با شعار "کیفیت آموزش " تمامی تلاش خود را در جهت برگزاری دوره های آموزشی با بالاترین کیفیت را دارد.همچنین تمامی آموزشها مطابق با نیاز بازار کار بوده که مزیت این روش بدین صورت است که کارآموزان پس از پایان دوره آماده حضور در بازار کار بوده و در کمترین زمان ممکن در واحدهای صنعتی و اداری و خدماتی مشغول به کار می شوند.

آموزشگاه علم و دانش تبریز با عقد قراردادهای همکاری با شرکت شهرکهای صنعتی و کمیته امداد امام خمینی ، بهزیستی ، جامعه معلولین و... سهم به سزایی در جهت آموزش افراد معرفی شده از طرف این ارگانها و همچنین معرفی نفرات برای استخدام با امتیازات ویژه را دارد.